מרפאת שיניים להשתלות ושיקום הפה

מרפאתנו מספקת מגוון רחב של טיפולי שיניים- רוצים לדעת בדיוק מהו הטיפול המתאים?

זה הזמן ליצור קשר וקביעת פגישה אישית עם ד"ר שאוכת.

השתלת שיניים

השתלות שיניים זכרון יעקב

השתלת שיניים נועדה בעיקר בכדי לספק תחליף לשיניים שאבדו או נשברו- או מכל סיבה שהיא של מחסור שיניים בעיקר אצל מבוגרים.

השתלת שיניים מבוצעת ע"י התאמת טיפול מיוחד בהתאם למצב הרפואי של הפציינט.התהליך מתחיל בצילום מורחב , לביצוע דיאגנוזה למבנה העצם , מבנה השיניים לפני ואחרי השתלת השיניים,הרופא משתמש בשתלים דנטליים מיוחדים שנועדו להשתלת שיניים בעצם.

התהליך מבוצע בצורה מבוקרת ,הפציינט יכול לפעמים לצאת עם שיניים חדשות בתקופה קצרה מאד בהתאם לסוג ומורכבות הטיפול.

שיקום הפה

ייעוץ לטיפולי שיניים זכרון יעקב

שיקום הפה הינו תהליך טיפול מיוחד של קשת רחבה של סוגי טיפולים אסתטיים למראה שיניים חדש . שיקום הפה יכול לכלול בין השאר : השתלות שיניים,ביצוע טיפולים אסתטיים,כירורגיה,יישור שיניים מכל הסוגים,כל טיפול אחר שמטרתו לשפר את מראה השיניים. יש לציין שאורך התהליך משתנה בהתאם למקרה ולמורכבות שלו.

פציינטים שסובלים ממבנה שיניים לא אסתטי יהיו מועמדים לשיקום הפה.שיקום הפה הינו תהליך לא פשוט אבל התוצאה הסופית שלו מביאה לשינוי מובהק למראה שיניים חדש , הרגשה של סיפוק, ביטחון עצמי .

אסתטיקה

רפואת שיניים אסתטית כוללת בתוכה ,אחד או יותר מהתחומים הבאים: הלבנת שיניים , ציפויי שיניים כמו כתרי חרסינה ( ציפויים ) , כתרים מסוגים אחרים , ביצוע השתלות שיניים או שתלים בכדי לפצות על חוסר שן אחת או יותר. הסרת מבנה שן או טיפול בחניכיים – מבנה שן , או חניכיים ,יישור שיניים מלווים בשיפור במראה של פנים – אורתודונטיה.

כירורגיית פה ולסת

טיפוליםפ כירורגיים ד"ר ניגם שאוכת

כירורגיית פה ולסת היא ניתוח לטיפול במחלות רבות , פציעות וליקויים בראש, בצוואר , פנים , לסתות ורקמות רכות והקשות שלה פה ( הפה)( לסתות ופנים ) .

טיפולי שיניים למבוגרים

טיפולי שיניים למבוגרים - זכרון יעקב

כמו כל מרפאה אנו מספקים טיפולי שיניים לכל הגילאים- רוב הטיפולים מתבצעים ע”י אבחון מראש של הבעיה ע”י ביצוע צילומים מיוחדים לפי הזמנה- המבוגר יכול לקבל הסבר על שיטת הטיפול הזמן הכרוך בביקורים חוזרים ואת עלות הטיפול בהתאם לכל אחד ואחד שיכול להשתנות ע”פ היקף הטיפול ואורכו והמומחיות שהתבצעה בו.

טיפולי שיניים לילדים

טיפול אישי בזכרון יעקב

בטיפולי שיניים לילדים אנו מתמחים במיוחד בכדי להקל כמה שאפשר בטיפול ע”י שימוש בטכניקות ליצירת אוירה נעימה לילד בכדי שיעבור את הטיפול בלי פחדים כלשהם- יש לציין שהשיניים של הילדים נוטות לפתח מחלות שונות במיוד עששתת בגלל אכילת ממתקים וכו..לכן עדיף כמה שאפשר לתת לילד הסבר על חיוניות הביקור אצל רופא השיניים בכדי לבדוק את מבנה השיניים והפה ולקבל את הטיפול המתאים ביותר עבורו.

ניתוחי חניכיים

ייעוץ אישי חינם לטיפולי שיניים בזכרון יעקב

מה זה ניתוח חניכיים:ניתוח חניכיים מתבצע ע”י רופא שיניים מקצועי עם נסיון בתחום . לרוב ניתוח חניכיים מתבצעים כברירה אחרונה עקב סיבוכים ומחלות חניכיים – הטיופל נעשה גם ע”י השתלת עצם מאזור הפה בכדי לשקם את הפה .אפשר לזהות בעיות חניכיים ע”י ריח רע מהפה- דימום מקומי -אדמודמיות באזור החניכיים או אפילו נסיגת חניכיים מסיבית.לפעמים הטיפול מתבצע בהשתלת חניכיים או ניתוח למילוי גרמי .לפעמים הניתוח חד פעמי אבל יש מקרים שהניתוח מבוצע בהמשך בכדי לטפל בשורש של הבעיה….

עקירת שיני בינה

ייעוץ אישי חינם לטיפולי שיניים בזכרון יעקב

שיני בינה הן שם אחר לכל אחת מארבע טוחנות שנמצאות, במערכת השיניים הקבועות . שיניים אלה הן השיניים האחרונות או האחוריים ביותר בקשת השיניים . למרות שרוב האנשים שיני בינה , זה אפשרי עבור כל הטוחנות . אפשר גם לאדם יש יותר מארבע שיני בינה . אצל אנשים רבים ,שיני הבינה אינן גלויות כי הם הופכים להיות השפיעו ( בדרך כלל לא פרצו דרך החניכיים ) מתחת לרקמת החניכיים ..לפעמים יש צורך לבצע עקירה של שיני הבינה או אחת מהן עקב סיבוכים או כאבים שכך קשה לבצע טיפול כמו שן אחרת..

עקירות כירורגיות

עקירת שן ( המכונה גם עקירת שן , exodontia , exodontics , או מבחינה היסטורית , עקירות כירורגיות ) היא הסרת השיניים מנֹאדִית השיניים (socket )בעצמות alveolar . עקירות מבוצעות עבור מגוון רחב של סיבות , אך הנפוץ ביותר להסרת שיניים הן בגלל עששת , מחלות חניכיים או טראומת שיניים ; במיוחד כאשר הם קשורים עם כאב שיניים . לפעמים שיני הבינה השפיעו ( תקועה ולא מצליח לגדול בדרך כלל לפה) , ועלול לגרום לזיהומים חוזרים ונשנים של החניכיים. באורתודונטיה אם השיניים צפופות , מבצעים עקירה כירורגית בכדי לתת לשאר השיניים להתיישר בצורה סדירה. .עקירת שן היא בדרך כלל פשוטה יחסית ,ורובם המכריע ניתן בדרך כלל מבוצע במהירות בזמן שהמטופל ער באמצעות זריקות הרדמה מקומיות לחסל תחושות כואבות . כאב מקומי בלוקים הרדמה , אבל כוחות מכאניים עדיין אפשר לחוש אותם במעורפל . חלק מהשיניים קשות יותר להסרה מכמה סיבות , שקשורות בעיקר למקיום של השן ,הצורה של שורשי השן וצורת העמידה של השן . דנטופוביה היא בעיה עבור חלק מאנשים ,ועקירת שן נוטה להפחיד יותר מטיפולים אחרים כמו סתימת שיניים . אם שן נקברה בעצמות , ייתכן שתידרש גישה כירורגית , הכוללת חיתוך החניכיים משם וההסרה של העצם המחזיק את השיניים בעזרת מקדחה כירורגית . לאחר שהשן מוסרת , תפרים משמשים כדי להחליף את החניכיים למצב הנורמלי ..

השתלת עצם

ייעוץ לטיפולי שיניים זכרון יעקב

השתלת עצם נקראת גם אוגמנטציה- שהינן תהליך מיוחד של תיקון חוסר בעצם .לפעמים הטיפול נעשה ע”י החלפת עצם מהמטופל עצמו או בעזרת תחליפים מיוחדים שנועדו למטרה זו.הסיבה לחוסר עצם הינה בד”כ מחלות חניכיים שלא טופלו בזמן- או טראומה או דלקות שונות וגם אפילו אחרי עקירת שן כירורגית או טבעית.התהליך הסופי בעצם איבוד האזור של העצם מסביב חלק מהשיניים מה שמערער את יציבותם – מה שמצריך הכנת והשתלת עצם תומך שמוחדר בתוכה שתלים מיוחדים או ביצוע כתר באזור הנגוע.התהליך משפר מאד את איכות העצם ואת התקנת השתלים הדנטליים מה שמייצר אססטטיות משופרת פי כמה.